Únor 2015

Je to tam.

25. února 2015 v 0:06 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Co týden, to článek. To je divné, hlavně u mě. :) Upřímně nevím, proč si zase píšu nic neříkající zpověď na blogísek. Asi nějaký error. :D Sad story.

Dneska jsem se oficiálně po všech strašných peripetich dostala do druhého semestru. Yeeh. Proč nemít zkouškové ještě o dva týdny delší než všichní ostaní. To je sen, vážně je.
Můj milý blogísek je vlastně první, kdo to ví. Super, měla bych se asi zamyslet.
Asi.
Rozhodně.

Dnes byl odtajněn cast na dvacátou sezonu DWTS. Mám z toho fakt radost, protože milovaný Derek je zpět. A za partnerku má moji oblíbenou gymnastku. Nastia!
Zlepšilo mi to den. Ale kdyby se vrátily teamy #Maksyl a #Janelskiy bylo by to boží.


Vidím, že teď už asi nic jiného nenapíšu. Takže.
See you soon.
-A

Část dva.

19. února 2015 v 23:28 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Mám za sebou první týden letního semestru. Bylo to hard, protože jsem neměla žádný odpočinek. Jsem hrozně unavená a to byl jenom týden. Teď to bude jízda.
Vrátila se mi trochu radost do života. Jsem zpátky se svými milovanými češtináři. I když občas ten obor opravdu nesnáším, ty děcka za to stojí. Konečně jsem poznala, co to je pravé přátelství. A hlavně podpora a opravdový zájem. Pozdě, ale přece.

Na tento semestr máme 53 povinných knih z primární literatury. Sekundární radši ani nepočítáme, to by nám hráblo. :D
Na necelých deset týdnů to je celkem mazec. Měla bych asi začít číst. Už to stejně asi nestihnu, není to ani fyzicky možné.

Vzhledem k tomu, co se mi stalo v lednu, tak jsem se rozhodla odstranit určité lidi z mého života. Táhli mě dolů, ubližovali mi, museli pryč. Nadobro. Jsem s tím vážně spokojená. Je to ta nejlepší cesta.

Díky tomu, co se mi stalo jsem se o sobě naučila hrozně moc. A opravdu jsem za to vděčná. I když to bude znít asi divně, ale jsem vděčná sama sobě. Jsem na sebe docela dost hrdá, protože i přes všechny překážky, které mi teď byly naházeny pod nohy, jsem to zatím nevzdala. A to se počítá!

Mějte se fajn. Držete mi palce, ať je mi líp. Podpora je vždy super. ;)
-A

Make it or break it!

13. února 2015 v 23:26 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Rok 2015 pro mě nezačal opravdu moc dobře. Spíš hodně špatně. Hodně.
Za měsíc a necelých 14 dní se toho stalo fakt moc. Nejsem připravená o tom mluvit a ani nevím, jestli někdy budu. Sama jsem se s tím pořád nesmířila. I když se to už očekává. Všichni to očekávají.
Vím, moc dobře vím, že se potřebuji zvednout a jít dál. Přestat řešit, proč a za co. Nevede to nikam. Nemá to smysl, který pořád tak zoufale hledám. Proč se tohle všechno stalo zrovně mně? Proč zrovna teď?
Jsou dny, kdy je to fakt lepší. Kdy je to super. Je jich málo, sakra málo.

Vy to nemůžete pochopit, když vlastně nevíte, o co jde. Mám problém to sem napsat. Sakra velký.

Mám prý myslet pozitivně. Snažím se, ale v mé situaci to jde dost ztuha.
Má psychická odolnost je neuvěřitelná. Myslela jsem, že tohle vážně nedám. Avšak zatím bojuji. Musím.
Jak je v názvu článku. Make it or break it. Dej to, nebo to vzdej. Hodně teď myslím na svůj oblíbený seriál. Na to, jak to tam všechny kočky nevzdaly. Jak bojovaly. Je to pro mě inspirace. Obrovská.

Vlastně nechápu, proč píši tento nic neříkající článek. Žádný random čtenář z toho nic nezjistí. Možná to je dobře.

-A.