Prosinec 2014

Krásný nový rok.

31. prosince 2014 v 18:00 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Tradiční článek, který se tu objevuje již po páté. Popravdě, letos jsem si ani nemyslela, že ho vydám. Nějak mě opustila touha psát si všechny "bolesti", radosti a strasti na blogísek. Ale nakonec jsem se rozhodla, že teda ještě jednou ano. Je to docela fajn, zhodnotit celý rok a hlavně je to super vzpomínka. Tentokrát je to oproti předešlým létům stručnější. :) A opět s mými fotkami. :) :)

"Krásný nový rok. Hodně štěstí, zdraví, lásky, úpřímných přátel, zajímavých setkání. A hlavně hodně zdraví, protože na něm záleží nejvíce. :)"

Předvánočně

19. prosince 2014 v 21:52 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Již to bude delší doba, co jsem vám nenapsala. Neomlouvám se, nemám proč.
Dnešním dnem mi konečně skončilo předtermínové šílenství! Aleluja. Byl to zažitek. Ale pro příště už budu vědět, že 4 zkoušky během 3 dnů, není to nejlepší řešení. Moc jsem toho zase nenaspala. Ale co už! Mám to, o to jde.

Jsem nemocná. Jasně, kašílek a rýmička. :D Vážně. Alespoň už nemám horečky. Což je bezva.
Těším se na Vánoce. Budou super. Určitě. Ale budu se muset učit a číst. A hodně. Nechci, potřebuji odpočívat.
Semestr jsem zakončila již minulý týden. Bohemistickým večírkem. Party hard. :D Neuvěřitelné, odcházely jsem jako jedny z posledních a fakt jsem se tam bavily. Potěšilo.

Chybí mi sníh. Polomrtvá jsem se odopledne koukala na biathlon a ve Slovinsku je alespoň ten umělý sníh. Tady hezké jarní počasi! Strašně bych chtěla jít lyžovat. Fakt. Lyžovačka na blátě. :D

1R♥

Asi půjdu spát. Nebo se koukat na DWTS. Jsem hrozně moc unavená. Mějte se fanfárově. A.