Srpen 2014

Happy birthday, dear Roger.

9. srpna 2014 v 0:18 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Dnešní denvlastně už včerejší je speciální. Milovaný Roger má už 33 narozeniny. Krásné 33 narozeniny. :)

Koukněte na toto neuvěřitelně povedené video. Jeho motivační síla, je až ohromující."Všechno nejlepší, Roger. Nevzdávej to. My věrní ti věříme. Pořád věříme. Užij si svůj den"
"Happy birthday, Roger. Don´t give up! We loyal belive. Always belive. Enjoy your day. Thanks for everythnig. Kisses ;*!
Žádných náct, ale cet!

4. srpna 2014 v 23:55 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Před dvěma dny mi bylo 20! Letos je to poprvé, co jsem to moc nehrotila. Spíš ta pravá krize ještě nepřišla.
Narozeniny jsem prožila v práci. Nečekaně mě přišla navštívit kamarádka, což bylo úpně super. Rodinnou oslavu jsem měla dneska. S dortem, svíčkama a zelenou! :P Poslední oslavu tohoto typu jsem měla asi před 10 lety. Nečekané a hlavně docela milé.


Nebyla jsem dneska v práci, protože na westu se většinou v pondělí nepracuje. :) A asi už jsem z toho tak moc zblblá, že mi to chybělo, že jsem tam nešla. Zvykla jsem si a rozhodla jsem se, že si ten poslední měsíc opravdu užiji. :)
Taky řeším problémy s bydlením. Nejsem si jistá, že budu mít kolej na 100%, ale v záloze je ještě privát s holkama ze třídy. Ale i tak mám docela strach.
Mám docela super rozvrh, že budu chodit až od úterý, což je skvělý.
Trochu jsem hledala různé taneční kurzy v Brně a jsem docela nadšená. Chci chodit na Brodway dance, nebo na Glamour dance. :) To ještě uvidím.
Kdyby se tu někdo objevil, co taky studuje na MUNI a byl by mi ochotný udělat trochu poznávací tour po Brně, nechť se ozve. ;)
Mějte se fajn.
Anjet.