Červenec 2014

Summer memories

28. července 2014 v 12:19 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Opět jsem se tu neukázala už dlouho. Omlouvám se, není opravdu čas. Momentálně prožívám hodně zajimávé léto a nechci ho prožít na blogísku.
Všechno je fajn. Chodím každý den na west, kde už máme docela fajn partu. Když tam na jeden den nejdu, hrozně mi to chybí. Je to neuvěitelné. V sobotu jsem tam zůstávala déle a nic tak božího jako ohňovka jsem už dlouho nezažila.

Další víceméně novinka je, že jsem se naučila mít ráda malé děti. Trávím s nimi hodně času a jsou opravdu super.
Jinak už jsem měla zápis na FF Muni. Bylo to překvapivě docela fajn. Akorát registrace předmětů v ISu byl docela boj. Říkaly jsem si s holkama, že IS vymyslel ďábel. Jinak to není možné. :P
Vím, že jsme si přála, aby tohleto léto bylo už konce. Najednou se to všechno změnilo a já nechci aby bylo pryč. Protože si troufám tvrdit, že jsem nešťastně šťastná. A jsme asi divná, ale vyhovuje mi to.
Asi tak nějak.

Budu se loučít. Odcházím za chvíli do bnp a opravdu už nemám co psát. Mějte se a užívejte léta.

Znovu a jinak.

2. července 2014 v 23:48 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Tyto dny jsou docela zlý. Za chvíli to budou 4 roky a mně to docela brutálně dochází. Je to docela kruté, jak rychle ten čas utekl. Jak tvrdí klasik, čas je opravdu nejlepší lékař. Zapomněla jsem, i když jsem nechtěla. Ale strach mám pořád. Smrt je svině a pořád tady číhá. Zvykla jsem si a opravdu jsem se posunula dál. Bolelo to a pořád bolí, ale nebylo zbytí.
Z nejnovějšího PLL, chudák Ali :(


Nesmím takto uvažovat. Sama sobě jsem si to zakázala, protože to nikam nevede. Chodím zase na brigádu. Tam, kam loni. Je to docela smutné, protože je to jiné. Znáte to, znovu a jinak. Mám pocit, jako by ty loňské prázdniny ani nebyly. Tak moc se všechno změnilo. Nebo já jsem se změnila. Nejsem tam šťastná. Těžko se to vysvětluje. Člověk, co má problém s jídlem, nemůže pracovat s jídlem. Je to jasné? Mojí mutti teda moc ne. Sad.


Snažím se vyklidnit, ale moc to nepomáhá. Hodně čtu, spím, píšu a koukám na seriály. A chodím na wmšm. A zevlím. A běhám. A přežívám. Fakt super.
Definitivně jsem se rozhodla. Dne 24.7.2014 směr Brno a zápis na MUNI. Český jazyk a literatura. Bylo to kruté rozhodnování, ale snad jsem neudělala chybu. Risk je zisk.


Jdu asi číst...aktuálně je na programu Rybí krev od Jiřího Hájíčka. Je to moc fajn kniha. :)
Anjet