Červen 2014

I can´t go around without a phone. That´s like going around without a brain or shoes.

15. června 2014 v 23:05 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Ten, kdo poznal, že v úvodce se nachází hláška z Pll, má u mě malé bezvýznamné plus. :) Hanna, ta jede.
Opět se sis koukáme na pll, od první řady. Zjistila jsem jak moc si toho nepamatuji. A to prý potvrdili i 6. a 7. řadu. To nechceš! :)

Jak se máte? Já..docela fajn. Konečně příšla fáze, kdy jsem odchod z gymplu obrečela a dostavila se fáze smíření. Už je to v pohodě. Jasně, chybí mi, ale život jde dál. Jsou i horší věci.

Na brigádě je to relativně v pohodě. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla, ale už je to ok. Dokonce mi ty děcky říkají paní učitelko, i když nemusí. To je strašně zlaté. :) Nějak jsem se vyrovnala s tím, že ze mě bude učitelka a mám z toho i radost. :) Což je super.

Dnešek byl v pohodě. Byly jsem se sis na fotbale, flákaly jsem se, dokonce jsem se s ní i učila. Jo a kocour Roger vyhrál v Halle. :) Yes. Takových dní by mohla být víc. :)
Příští sobotu mám definitivně poslední koncert v mém životě a docela to na mě doléhá. Krize jako svině, protože po 13 letech je opravdu těžké opustit zušku. Vychovala mě a teď musím jít dál. Nechci, ale nebude zbytí. :(

Závěrem nějaké fotky z instáče. :)

máme to nejvíc boží tablo na světě/ krásky/ Garry v Komu zvoní hrana
příjmačky/svaťáková krize/Eda a Toní
rozlučáková selfie :(/ Mazlí, sena král/ rostou :)


Mějte se hezky. Zítra nejdu do práce, takže se trochu budu poflakovat. :)
Dobrou noc.
Anjet.

Přečtené knihy Březen, Duben, Květen

5. června 2014 v 23:51 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Nebyl čas číst, nebyl čas to házet na blog. Jedná se hlavně o knihy k maturitě, sem tam něco na odlehčení. Jak pokračuji v knižní výzvě sledujte ZDE!
Btw: Stav stejný, ba dokonce i horší.

BŘEZEN

Anna Godbersenová - Luxus

Na knihu jsem narazila úplnou náhoodu po bezcílném bloumální po knihovně. Ze začátku mě hned až neobykle chytla, bavila mě fakt hodně. Doporučuji. Manhattan 1899 je opravdu zajímavý.

Nula, nula nic.

1. června 2014 v 0:12 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Poslední dobou je to se mnou docela dost špatný. Nějak mám pocit, že je mi opravdu všechno jedno. I věci o kterých jsem si to nikdy nemyslela.
V pátek jsme měli pomaturitní věčirek. Party hard. Byla neuvěřitelně fajn. S hodně spolužáky jsem si neuvěřitelně suprově pokecala, profesoři byli skvělí, hodně jsme tancovali a tak. Bylo to bezva. Jen já jaksi necítila vůbec nic. Smutek, lítost..vůbec na to nedošlo. Já ani neobrečela, že od tak super lidí odcházím. Když si vzpomenu, jak moc mě vzal odchod ze základky, a jaké tam jsme měli vztahy, tak kdybych to brala s ohledem na tuto zkušenost, je mi to neuvěřitelně líto. Jsem asi divná, protože je mi líto, že mi to vlastně není líto. Čím to sakra je? Já od tam nechtěla pryč. Troufám si řici, že gympl byly čtyři nejlepší roky v mém životě.
Neustále oddaluji vyklizení skříňky, kde mám všechny věci z gymplu. Možná až to konečně všechno dám pryč, tak bude doopravdy konec. Jenže já ho vlastně ani nechci. Chápe to vůbec někdo? Proto tu skříňku odmítám vyklidit, protože nechci, aby se tato kapitola uzavřela.
Další věcí je, že většina mých spolužáků si už na fb změnila status a uvedla ukončení o studiu. Taky jsem to neudělala. Nevím proč. Možná protože si své nenastupující utrpení chci ještě prodloužit.
V těchto stavech jede jedině Klus! :)

Dost o tom. Potřebuji se s tím vyrovnat. Další věci. Mimo jiné vš dostala jsem se i na Český jazyk a literatura na muni na ff. Jasně, jak asi už víte, tam jsem nejvíce chtěla. Jenže teď se to ve mně docela pere, protože si uvědomuji, že tam vlastně ani nechci. Jo na další přihlášky musím ještě čekat, ale co když mi zůstane jen tato. Já miluji češtinu, ale zároveň mám tak hrozný strach. Až to bolí. Na to není žádná rada. Snad jen, že bych to mohla risknout. Chci to vůbec? Já nevím, já fakt nevím, co chci.

V pondělí nastupuji na offiko brgiádu, tak snad budu mít míň času na přemýšlení nad kravinama. Dokoukávám seriály, čtu knihy, zevlím. Je to relativní klid.

Jdu spát. Mějte se.
A.