Květen 2014

Opilí od radosti si sami trochu lžeme, že zkouškou dospělosti opravdu dospějeme.

21. května 2014 v 0:13 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Tento článek jsem chtěla napsat už včera. Nějak se s tím vším pořád nemůžu srovnat a hlavně si nemůžu zvyknout na ten pocit.
Nečekejte, že budu psát, že to byla dávačka. Nebyla.
Pokusím se celé to mé maturitní počínání nějak objektivně okomentovat. Komu se to nechce číst, tak mám to. Slavte! :P Článek bude trochu delší. .)
Začneme písemnými.

Anglina, slohové práce ( 2.5.2014)
Popravdě byla jsem docela v klidu než jsem dojela na gympl. Potkala jsem děcka, co byli na matice a tvrdili, že to bylo hodně těžký. Když udělali těžší matiku, bude i ajina. Docela jsem začala schízovat. Nakonec když jsem viděla zadání, tak to nebylo tak hrozné. Psalo se mi to docela dobře. Avšak po zkoušce jsem začala přemýšlet o těch debilních chybách, co jsem tam udělala. A fakt mě to rozhodilo. Asi bych neměla přemýšlet.

Je to reálný až to bolí

2. května 2014 v 8:35 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Už dneska. Přesně v 13:00 mi začíná maturitní maraton. Já nechci.
Dneska píšem slohy z angliny, takže doufám, že to bude v pohodě. Teda snad.
To, že je to naprosto v háji nám všem začalo vlastně docházet, když jsem měli ve středu poslední zvonění. V prvních hodinách jsem se prohrabovali starýma písemkama a nějak nám brutálně začalo docházet, že už to vlastně všechno končí. A to nechceme.
Poslední zvonění jsem měli hezký. Šli jsme za mimoně z filmu Já padouch, oktáva šla za lego. Jak jsem loni brojili proti tomu, aby na nás házeli mouku, cukr, krupici a podobná zvěrstva, udělali jsem to letos taky. Tomu se asi nedá zabránit. Ale bylo to fajn. Po dlouhé době jsem se fakt dobře bavila.
Zítra mám jít na ty debilní TSP. Boha jeho, co je to za krávovinu. Včera jsem nad tím zabila takovýho času, a že bych měla nějaký závratný výsledek tak to teda ne. Je to děs, toho se momentálně bojím rozhodně víc.


Ta ví :P

Asi bych se měla jít chystat, ještě jednou se kouknout na slohovky a hlavně se asi začít modlit. :) Bude to dávačka, věřte mi.

V nejbližší době se tady asi neobjevím. Tipuji tak do 19. května, protože to mám ústní. Takže pak se rozhodně stavím a dám vědět.
Držte mi palce. :)
Anjet