Duben 2014

Prej to moc hrotím.

17. dubna 2014 v 20:11 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Zdavím.
Další prázdniny. A další výčitky svědomí, že se málo učím. Je to normální? No asi ne.
Popravdě dneska jsem se ještě neučila. Jen jsem chvilku četla knížky k maturitě a hlavně zevlila s Mazlikem. A taky hodně spala. A fakt si to vyčítám. Hned jak odsud vypadnu, tak se půjdu učit. Nechci, ale musím.
Neuvěříte, jak se mi ty pitomý věci nakupily.
Takže:
2.5. písemná maturita z angliny
3.5. TSP na MUNI
5.5. písemná z češtiny
6.5. písemná z angliny
8.5. SCIO
18.5. Příjmačky v Olomouci
19.5. Ústní maturita!!!

Síla. Jak to tak vidím, je to už za chvíli. Asi zase budu brečet. Hlavně nevím jak dám ty poslední. Já nechci dělat příjmačky den před ústníma. Má to sakra význam? Musím dát oboje. Jde to?

vzpomínáme na maturiťák/bitch please/Poslední HIMYM
který blbec mi natlouk do hlavy, že budu maturovat z biologie/ k uňuňání/zevlila jsem na orchu

V pátek jsem měla s děckama focení na tablo. Nejlepší 4 hodiny na světě. Jak my jsem se skvěle bavili. A budeme mít skvělý fotky. Oni mi budou opravdu moc chybět. :(


Popravdě nevím, co budu dělat. Jsem v poslední době fakt hodně vykolejená. Nevím, co dělám špatně. No možná asi nic. Včera se mi uzavíraly známky. Takže poslední pololetí na gymplu za mnou. Hodně moc jsem si všechno spravila, až nečekaně. Mám z toho radost.
Čím víc se to blíží, tím je mi hůř. A tím víc se bojím.
Asi bych se měla hodit do klidu.
Fakt to moc hrotím.

Všechny fotky z mého instagramu. Tady. :)
Anjet

Páté narozeniny

17. dubna 2014 v 19:46 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Zase jsem to propásla. Jedenáctého dubna měl blog už páté narozeniny. Je to opravdu až k nevíře, že už jsem tu tak dlouho vydržela. Jo, měla jsem chvíle, kdy jsem s tím tady chtěla seknout, ale nelituji toho, že jsem tu zůstala. Psaní je pro mě něco jako terapie, dělá mi radost. Takže v nejbližší době rozhodně končit nehodlám. I když teď to rozhodně omezím.

Statistika
Počelt layů včetně aktuálního: 28
Návštěvnost ke dnešnímu dni: 21 521

"Všechno nejlepší bločku. A díky. " :)

So. Last forever

7. dubna 2014 v 23:41 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Moc dobře vím, že bych tady neměla vůbec být. Měla bych se jak jinak než učit. Boží zjistit, že ze dne na den budete zkoušeni na 22 témat z angličtiny, kde vypracovaných máte chabých 16, je síla. Vlastně teď už jich mám vypracovných 19. Pokrok jako svině. Fakt. :)
Zítra jsou první absolváky v klarošu. Naštěstí já ho mám až v květnu, so no stress. Zítra ho má sis. Docela se těším, protože to mívá vždy tak hezkou atmosféru. I když to pokazíte.
Další rána a pomyslný hřebíček ho rakve může být, že ve středu mám psát test na celého člověk. Do hajzlu je to něco přes 80 A4, kde nemám ještě skoro nic vypracovaný. Jo, to je pravá schíza, věřte mi. Já opravdu nevím, co dělám. Učím se prakticky pořád, nemám ještě ani přečtených těch dvacet knih k maturitě (chybí mi 6) a pořád mám pocit, že mi nějak ujíždí vlak. A ještě jsem ani pořádně nezačala s přípravami na příjmačky. Asi už solidně vyšiluji.
Scio bylo kupodivu docela v pohodě, zsv ač bylo hodně těžký, tak pro mě místy docela dávačka, v osp jsem dojela na své chabé znalosti, které se týkají matiky. Takže tuto sobotu repete. Neberu to jako ostudu, protože, kdo to udělal nejlíp hned napoprvé, že?Kdyby jste viděli, jak já byla naštvaná. To nechcete.

Ale titulek článku je Last forever. Jo možná se tu reakce na poslendí díl HIMYM měl objevit už minulý týden, ale nějak jsem nesíhala. Alespoň to nebude tak sprosté.
Co si budem nalhávat, já tento seriál milovala. Sledovala jsem ho už od deváté třídy, což už je dlouhých 5 let. U HIMYM jsem vždy relaxovala, trávila čas, díky němu jsem přežívala. Ale to finále? Děláte si prdel? Co to jako je? Jo, jasně život není pohádka, ale já nestále moc o realitu. Proč to musela skončit takto, sakra proč? Já jako jeden z největších shiperů vztahu Barney a Robin,jsem byla hodně zklamaná. Celá devátá řada o svadbě jenom proto, aby se rozvedli a vrátili jsme se vlastně na začátek. Dobrej fór. A co udělali matce? Za co!
Zklamáni a naštvání je pořád ještě velké. Taková škoda. Fakt.Zratila jsem tady zase takovýho času, ale prostě jsem měla pocit, že sem musím napsat. Jdu si dosmažit ty svá 3 témata do angliny a pokusím se dát dohromady alespoň trochu toho člověka. A pak se konečně začnu pořádně učit. Ano, správně, až do rána. :D Proč se na to sakra nevykašlu? Proč jsem ještě pořád tak zodpovědná?
Vím, další nic moc zajímavý výkec, který skončí v propadlišti dějin mého blogu. Nevadí, je to potřeba. Doufám, že maturovat budu fakt jen jednou a vzpomínky jsou potřeba.
A jak se máte vy? (Tentokrát mě to fakt zajímá) :)
Hezký večer a mějte se :)
Anjet