Leden 2014

Praha time. Záři 2013

25. ledna 2014 v 22:06 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Po více jak 4 měsících, jsme se konečně rozhoupala k tomu, abych vám stručně podala zprávu o třech dnech, které jsem prožila se svou třídou v naprosoto dokonalé Praze.
Day 1.
Cestovali jsme vlakem, takže jsem do Prahy dorazili někdy kolem půl desáté. Nejprve probíhal dosti tragický přesun na hotel / jo na metro si opravdu nikdy nezvyknu. Žili jsem Na Kampě. A pak konečně poznávání.


Petřín/Loreta/Chrám sv. Víta/ by me

Přečtené knihy Říjen, Listopad, Prosinec

25. ledna 2014 v 9:27 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Moje lenost dorůstá až obludných rozměrů, proto je tu tento článek tak pozdě. Za celé tři měsíce jsem dala dohromady pouze 15 knih. Takže to bude dneska trochu na dýl. Jedná se jak jinak v mém případě hlavně o povinnou četbu. Jak jsem tedy dopadla v knižní výzvě sledujete ZDE! :)

ŘÍJEN

Zdeněk Mahler - Muž, který přežil Lidice

I přes otřesnou tématiku, mám opravdu ráda film Lidice. Je to sice hlavně díky božímu K.R., ale i tak. Knižní předloha byla jasnou volbou. Jenže nevím, jak ji hodnotit. Prakticky doslovný přepis filmu. Trošku zklamání, do děje to opravdu moc nevtáhne. Škoda.


Pololetní trápení

16. ledna 2014 v 23:14 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát

Měla bych se učit ekologii. Nebo fyziku. Nebo matiku. A nebo nic.
Popravdě, čím více se blíží konec pololetí, mám pocit, že se ze mě stává flákač nejvyššího stupně. Většinu den prospím, učím se jen tak aby se neřeklo. Úžasný. Zdá se mi, že toto je snad první pololetí, kdy toho máme málo. Většinu písemek mám napsaných, čekají mě ty krásky výše zmíněné. Celkově to asi bude jedno z nejhorších vysvědčeních, co jsem kdy měla. Snažím se přesvědčit ostatní, že to je ok. Hlavně teda sebe. Že na těch známkách prakticky nezálěží.Hnusná vysoká škola. Jsem husa, co si mysela, že když rozhodnutí o volbě povolání odloží o čtyři roky, že snad na něco přijde. Místo toho jsem opět a začátku, jen jsem ještě více ztracená. Já nevím, poslední dobou nad tím opravdu hodně uvažuji. Vyber si něco co ti jde. Ha tennis se na vysoké studovat nedá, na ryze sportovní nemám, a přihlášky na umělecké jsem dávno propásla. Já...asi mi zbývá jen pajdák. Jenže já..nechci být učitelka. Prostě ne.
Jenže prosit někoho o pomoc je zbytečný. Protože si prý musím pomoc sama. Tak to fakt díky.

Každopádně už jsem ze všeho tak strašně moc unavená. Od toho dárcovství vymetám jednoho doktora za druhým a už mě to fakt nebaví. A ani to nevypadá, že by se to mohlo nějak změnit. Jo, tomu se říkají prespektivní vyhlídky do budoucna.

Jinak ..jinak fajn. Začali jsem konečně s nácvikem nástupu a půlnočního překvapení. Možná se vám to zdá trochu pozdě, když ples mám ani ne za měsíc, ale na nás je to pořád brzo. Stužkovák, 17. listopad a všechny ty další loňský předvánoční akce jsem vždy chystali den dopředu. Takže máme ještě relativně čas. :D

Chtěl bych konečně dopsáta všechny ty články, naspat vyhodnocení knižní výzvy za loňský rok a začít s novou. Jenže...nevím. Ne že bych neměla čas, o to nejde, ale spíš se mi nechce. Snad časem.

Jdu si dopsát to pitomý eko. Jaderná energetika. Ha. Vypadám, že se o to zajímá, že. Ale není zbytí.

Mějte se fanfárově. Anjet