Listopad 2013

Ten pocit, když tancujete ...

10. listopadu 2013 v 19:22 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
...se svojí fyzikářkou na stole! A podobná zvěrstva. Neznáte, že? :D
Byla ribborn párty. Stužkovák! Jedna z nejlepších akcí, na který jsem byla. A přitom jsem se jí tak hrozně moc bála. Byla hodně fajn. Vytvořili jsme asi nový rekord. Tři hodiny tancování na rychlé písničky! Hardcore. Ještě teď mě bolí nožky. Dokonce jsem se neopila / tak jako ostatní/. Hodně dobrá akce. Oni i profesoři umí solidně kalit. A přitom se na to vůbec nezdají. To víte, s fajn lidma, nikdy nic nemůže stát za pytel! :))

čokoška k svátku/ podzimní focení na stormě/volby!!!
poslední maliny :)/ halloween/Hart of dixie/
Palo v Žďáře :D ♥/ Stužka/ lístky na TEAM/

Posledního října jsem byla na hodně super akci. Kousek od místa, kde bydlím, měla koncert nejvíc boží skupina ever, TEAM. Lidi to bylo naprosto úžasný. Byla jsem tam se ségrou, seděly jsem na galerce, viděly jsme naprosto perfektně. Hráli skvěle, Palo je neuvěřitelný, hrozně...charming. :) Božský, vtipný. Akusticky jsou ty písně hodně dobré. Krátké lásky... atd. ♥ Zde video od borca, co seděl vedle nás. Dokonalost! Šla bych hned znovu.

Jo a začalo zase StarDance! Velká radost, zlepšilo mi to hodně náladu. A taky je už druhá řada Terapie! Sice jsem ji ještě nesihla zkouknout, ale těším se.

Čtyři výše uvedené věci bylo jediné pozitivní, co se mi v posledních týdnech zlepšilo tyto zoufalé dny. Mám pocit, že si opravdu někdy hodím mašli. Hnusná škola, je to ho tolik. Považte, na zítra mám 5 otázek ze zsv, tedy komplet celá psychologie, píšeme z prvních 5 z bilogie, zkouší celou válečnou z literatury, zkoušeníčko v zsv....atd. Jde mi z toho solidně hlava kolem. Minulý týden byl tak strašně katastrofání, hodně předmětů jsem si tak neuvěřitelné pokazila, že jestli to dám ještě někdy dohromady, tak to bude zázrak. Jiné jsem si trochu zlepšila a z toho mám radost.


Co vy? Jak se máte? Pište? Stíháte sledovat seriály? Já naprosto ne. Něco jsem zvládla se sis o podzimních prázdninách, které byly mimochodem totálně katastrofální, ale pořád mi jich tady tak moc zbývá. Hrozně mi chybí to večerní zevlování u seriálů. Jo a tenis. Totálně nestíhám chodit hrát. Je mi mnohdy až do pláče, jak moc bych chtěla jít hrát, ale prostě nemůžu. Nemám čas. Proč nemá den alespoň 40 hodin. To by bylo nejvíc super. :)

Nechci končit nějak negativně. Podařilo se mi napsat kousek článku o Praze. Postupně to dopisuji.
Jo jeden z těch, co stíhám, je Ravenswood. Naprosto boží seriál. Žeru ho. :)
Mějte se, smějte se, užívejte života. Já se jdu zase učit. :) Ahoj