Říjen 2013

Přečtené knihy Září

28. října 2013 v 9:12 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Kupodivu ač mám strašně málo času, povedlo se mi něco přečíst. Bohužel jich mám ještě opravdu hodně a brzy budeme odevzdávat knihy k maturitě, takže se mám opravdu na co těšit. Kdyby někoho zajímalo, jak si vedu ve výzvě, tak ZDE!

Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou - Arnošt Lustig
Ze začátku jsem si nemhola zvyknout na Lustigův styl a kniha mně vyloženě nebavila. Pak se to ale rozjelo. Je to příběh, ze kterého až mrazí.

Rekviem - Jaroslav Durych

Ještě chvíli pojedu tento styl a zničím sama sebe!

8. října 2013 v 21:05 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Vím, kašlu na vás. Mrzí mě to. Ale já už to opravdu nezvládám. Mám toho tolik. Proč sakra? Hnusná škola, mám už toho dost. Nestíhám nic. Nestíhám číst a to těch knih tady mám asi 26. Nestíhám chodit na tennis a to mě neuveřitelně mrzí. Nestíhám koukat na seriály dokonce ani v rámci studia ajiny. A hlavně nestíhám žít.
Září uteklo strašně rychle. Pro mě bylo naprosto tragické. Co se teda týká školy. Už jsem klesla na úroveň, kde je i trojka hezká známka. A to už fakt nechceš. Fakt ne.

Jedu pořád jeden styl. Přijdu ze školy, jdu na chvíli spát, učím se skoro do rána a jdu opět do školy. A takto každý den. Nezvládám to solidně. Proč musím mít i nematuritní předměty, sakra? Na co ty vole nějaká matika? Sakra.

Taky se teď hodně ve třídě hádáme. Hlavně kvůli bývalé třídní. Jestli ji pozvat na stužkovák, bo ne? Co si myslíte vy?

breakinq:warning! my blog may cause joy♡
Jak jinak!

Chtěla bych napsat něco pozitvního. Třeba ten článek o pobytu v Praze, o představení Na Vinohradech. Chcete?
Ještě o prázdninách jsem se začala koukat na tři new seriály: Dance Academy, neuvěřitelně luxusní australský seriál...Sammy a Abigail 4ever :D, Suits, hodně cute boys, a na Doctora Who, který je prostě boží. Momentálně je teda nestíhám sledovat, ale mám to v plánu a hlavně se na ně těším.


Potřebuji radu. Jak se co nejkvalitněji naučit látku a hlavně jak ji udržet v hlavě. Ocením každou radu. Opravdu. Díky.

Na zítra mám 4 otázky na ZSV, 2 na bilogii, jsme na 100% zkoušená v Ajině na témata, chemii, děják....atakdále. Mohla bych takto pokračovat do aleluja.
Zatím se mějte. Pokusím se ozvat, ne s tak negativním článkem. Třeba dám tu Prahu. :)
Vaše zoufalá, nevyspalá, nenaučená a unavená Anjet. ;*