Žít v pravdě bolí!

26. července 2013 v 22:52 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Zdravím přátelé!
Neozvala jsem se...hodně dlouho. Ale co si budeme nalhávat, nějak mě to nebralo.
Za chvíli bude červenec v hájí a já budu taky v háji. Doslova. Zase se blíží druhej srpen. Jak já ten den nesnáším. Ještě, že je to jenom jednou do roka.
Co léto? Nevím jak u vás, ale u nás docela na číču. Slunce svítí a svítí a zapršet by taky mohlo. Konečně. Znáte to, lidi z vyších vrsev nikdy nemají zelenej trávník! ;) No tak to u nád neplatí. :P Není voda. :( A to nekecám.
Na brigádě..no na houby. Klasika. Před 14 dny jsem musela makat na Velkém dni koní na stánku. To byl děs. Máte padesát lidí ve frontě, nestíháte a ještě vás kritizují, že to tak trvá. Na všechny se ale musíte usmívat, jak je to strašně bezva, že tady můžete být. A zítra mě to čeká znovu. Tentokrát ohňová show. Prostě opravdu božíí. :P

Pár fotek z celého měsíce. Všechny moje, tak snad se líbí. Nekopírovat! ;)
Mazliček milovaný/ kytiti/ včelka/ kačer v lodi :D/Slunce v úplňku- mimořádně dobré/pracovní triko aneb kraviny na Mexiku/ astra/ konečně jsem viděla Hobita/ smutný Mazlík
No co na to řící. S milovaným RF je to hodně zlý. Vypadl z Hamburgu i z Gstadu. Lidi hnusný tvrdí, že by měl odejít. Ale když se mu daří, jak mu fandí. Nechápu. Já vidím, že ho to mrzí, ale nevzdává se. Plánuje nové turnaje, zkouší novou raketu....on to nevzdává. Kdyby to dělal pro prachy, tak už to zabalí. Roger ale tenis miluje a proto dál bojuje. A já mu věřím. Blíží se americký hard a tam bude už všechno ok.

" If you can´t support him in during his though times, then don´t support him when he is good!"
Jak přesné.


Jak asi víte, ABC family se rozhodla, že zruší seriál THE LYING GAME. Absolutně nechápu proč jako. Po PLL je to nejlepší seriál u nich a oni ho zruší. Samo, že s otevřeným koncem. A to naštve. Pokud tento seriál znáte a myslíte si, že si zaslouží obnovit, podepišete petice ZDE! Dík.

No na jeden článek toho bylo hodně, ale mám pro vás dobrou zprávu. Napsala jsem konečne shrnutí Švýcarska a hodnocení Aidy. :) Najde to je ZDE(Š) a TADY! (Aida). Tak snad vám to udělá radost.
A já se jdu koukat na chvíli na nějaký seriál asi HoD a pak asi spát. Pokud se na to zítra nevykašlu, tak začínám v 13:00, takže času dost. :)
Mějte se fanfárově a věřte, že se tady ještě určitě ukážu. Druhý srpen to jistí. :P :)
Dobrou noc. ;)
 


Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 28. července 2013 v 19:20 | Reagovat

Seriál sice neznám, ale zjistila jsem už dávno, že co je dobré, to se ruší. Pak je pár věcí, které jsou dobré a kupodivu se nezruší, a dvě třetiny kravin, které fungují jakousi setrvačností a které se nejen neruší, ale i propagují (a to se netýká jen seriálů). 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.