Červenec 2013

Žít v pravdě bolí!

26. července 2013 v 22:52 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Zdravím přátelé!
Neozvala jsem se...hodně dlouho. Ale co si budeme nalhávat, nějak mě to nebralo.
Za chvíli bude červenec v hájí a já budu taky v háji. Doslova. Zase se blíží druhej srpen. Jak já ten den nesnáším. Ještě, že je to jenom jednou do roka.
Co léto? Nevím jak u vás, ale u nás docela na číču. Slunce svítí a svítí a zapršet by taky mohlo. Konečně. Znáte to, lidi z vyších vrsev nikdy nemají zelenej trávník! ;) No tak to u nád neplatí. :P Není voda. :( A to nekecám.
Na brigádě..no na houby. Klasika. Před 14 dny jsem musela makat na Velkém dni koní na stánku. To byl děs. Máte padesát lidí ve frontě, nestíháte a ještě vás kritizují, že to tak trvá. Na všechny se ale musíte usmívat, jak je to strašně bezva, že tady můžete být. A zítra mě to čeká znovu. Tentokrát ohňová show. Prostě opravdu božíí. :P

Pár fotek z celého měsíce. Všechny moje, tak snad se líbí. Nekopírovat! ;)
Mazliček milovaný/ kytiti/ včelka/ kačer v lodi :D/Slunce v úplňku- mimořádně dobré/pracovní triko aneb kraviny na Mexiku/ astra/ konečně jsem viděla Hobita/ smutný Mazlík
No co na to řící. S milovaným RF je to hodně zlý. Vypadl z Hamburgu i z Gstadu. Lidi hnusný tvrdí, že by měl odejít. Ale když se mu daří, jak mu fandí. Nechápu. Já vidím, že ho to mrzí, ale nevzdává se. Plánuje nové turnaje, zkouší novou raketu....on to nevzdává. Kdyby to dělal pro prachy, tak už to zabalí. Roger ale tenis miluje a proto dál bojuje. A já mu věřím. Blíží se americký hard a tam bude už všechno ok.

" If you can´t support him in during his though times, then don´t support him when he is good!"
Jak přesné.


Jak asi víte, ABC family se rozhodla, že zruší seriál THE LYING GAME. Absolutně nechápu proč jako. Po PLL je to nejlepší seriál u nich a oni ho zruší. Samo, že s otevřeným koncem. A to naštve. Pokud tento seriál znáte a myslíte si, že si zaslouží obnovit, podepišete petice ZDE! Dík.

No na jeden článek toho bylo hodně, ale mám pro vás dobrou zprávu. Napsala jsem konečne shrnutí Švýcarska a hodnocení Aidy. :) Najde to je ZDE(Š) a TADY! (Aida). Tak snad vám to udělá radost.
A já se jdu koukat na chvíli na nějaký seriál asi HoD a pak asi spát. Pokud se na to zítra nevykašlu, tak začínám v 13:00, takže času dost. :)
Mějte se fanfárově a věřte, že se tady ještě určitě ukážu. Druhý srpen to jistí. :P :)
Dobrou noc. ;)

Aida

26. července 2013 v 22:42 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Po dokonalých Dětech ráje, jsem vyrazila se stejnou partou lidí ( + sis a dvě kámošky) opět do Prahy za kulturou. Ano krylo se to na den přesně s mým příjezdem ze Švýcarska, takže nebylo jisté, jestli vůbec půjdu. A vyšlo to.

Aida
Hudební divadlo Karlín
7. 6. 2013

Pokud se vám vybaví spojitost s G. Verdim, není to náhoda. Verdi je autorem opery, která byla předlohou pro tento muzikál, který má na svědomí Elton John a Tom Rice.
A konečně dorazil i do Čech.
Příběh je o nešťasné lásce mezi núbijskou princeznou Aidou a egyptským princem Radamesem, o vyspětí princezny Amneris, o intrikách a válce mezi nepřátelskými zeměmi.
Popravdě moc se mi tam nechtělo. Četla jsem několik recenzí, které nebyly zrovna hezké. Ale já se s nimi rozhodně neshoduji, protože mně se to fakt líbilo. Radši se nejprve nečekala nic, ale byla jsem přijemně překvapená. Měli jsem fajn cast. Lucie Bílá, coby princeznu Amneris, která je na živo opravdu úžasná. Marián Vojtko, coby princ Radames, na kterého jsem se těšila, protože je skvělý. A princezna Aida, jinak Kamila Nývltová, která mě neuvěřitelně překvapila. V dalších rolích Radamesův otec Jiří Korn, Aidin přítel Merb, jinak Jan Urban a Nehebka, núbijská otrokyně - Veronika Vyoralová.

Foto by Hudební divadlo Karlín.Švýcarsko 2013

26. července 2013 v 22:40 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Se zpožděním více jak měsíc, ale přece. Jo prokrastinace je mrcha.

To, že bych mohla odjet do Švýcarska se ve škole řešilo právě v době, kdy mě čekalo turné po Ch. Tam jsem odjížděla hodně na rychlo, takže jsem si nestihla Swiss zarezrvovat. Po návratu mě to hodně mrzelo, protože Švýcarsko je moje srdcovka. Podařilo se mi ukecat, a to doslova, vedoucí zájezdu, takže cestě do nejskvělejší země mi opravdu nic nebránilo. :)

MOTIVACE.
Co si budeme nálhávat, moje posedlost touto krásnou zemí má jistou spojitost s úžasným RF. ♥ Jak jinak :) Ne, jen kvůli němu jsem tam nechtěla. :D Ještě Alpy :)