Červen 2013

"Prázdniny?"

29. června 2013 v 20:42 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Konce roku byl tentokrát podivný. Narazili jsem na ožehavé téma maturita a všem najednou zmizel ze tváře smích. Odcházeli jsem ponořeni v myšlenkách. Každopádně to bylo hezké. Zatleskali jsem si, naposled pokecali. Fajn pohoda.

Od úterý jsem doma, ale prázdniny mi začaly prakticky až dnes. A taky hned končí. Včera jsme byly se sis na školení kvůli brigádě, kde zítra nastupujeme. Bohužel. Z toho co budeme dělat, je mi krapet zle. Možná někdo znáte Westerové městečko Šiklův mlýn. Tak zde budu makat, jako "kancelářská krysa". Více radši nebudu prozrazovat. Máme to až do konce sezóny, což je 1.9. . Úžasný. A ani jeden den volný. Jo, Goodbye Summer 2013!


Chtěla jsem a hlavně jsem se těšila, že dám dohromady všechny knížky k maturitě, udělám si otázky do biologie a konečně přečtu ty psych. knížky na příjímačky. A taky bych měla připravovat na definitivní porážku F. v tenise. A co, houby. Budu makat, holt když není pevně stanovená pracovní doma....


Pořád slibuji ty články o Švýcarsku a Aidě. Věřte, já je opravdu chci napsat, opravdu chci. Nemám ale kdy. A asi ani mít nebudu. Ale slibuji, že to bude. Do týdne. Určitě.

Wimbledon 2013. Nevím, je to špatný. Roger vypadl docela nešťasně. Byl nervní jak pes, klasické údery nedávál s jistou. Psychicky na něj rozhodně neměl. Ač jsem nechtěla, tak jsem to ořvala. Hodně mi ho bylo líto. Ale konec světa rozhodně není a R. nekončí. :) Nole teď bojuje, no spíše drtí, Jéremyho, tak snad to bude ok. A Andrew. Ten jede. Osobně chci ve finále buď Noleho a Andyho, případě Davida nebo Juana.Mějte se, smějte se a užívejte si léta i za mě!

PS: Lístky na TEAM v čele s P. Haberou jsou už doma. JUPÍ!
A v listopadu jedu znovu do Hudebního divadla Karlín, tentokrát na Jesus Christ Superstar. Neuvěřitelně se těším! :)

Anjet

Vše se vrací do normálu.

21. června 2013 v 11:20 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Po dlouhé době jsem přes týden doma. A je to docela divnej pocit. Chybí mi to. Vypadnout a vrátit se jen na dva dny. Co si budeme vykládat. Švýcarsko mě hodně dostalo a tak rychle se mě rozhodně nepustí. A ten psycho cyklisťák? Kdyby nebylo kolo můj jediný funkční dopravní prostředek, tak ho nechci už v životě vidět. Dopadlo by jako chudák lyže. Jeden by řekl, že se něco nedá tak hrozně zhnusit. Jo dá.

Dneska jsem doma. Zase. Já už mám 3 týdny uzavřevný známky, takže nemám co dělat. A stejně tam nic neděláme. Koukat na filmy nebo číst si můžu i doma, že? :D Teda až na ten sportovní den, co byl včera. Docela mazec v největším teplu. Ale pohoda, vše, kam jsem se zapsala jsem měla hotové za 20 minut, takže jsem se asi tak 2 hoďky jen flákala. A to se vyplatí.

Se známkama jsem na to kupodivu docela dobře. Jediný, co mi to zkazilo je ta pitomá matika, kde mám za tři. Jediná trojka. Dvojky pomalu od začátku až na konec. Docela mě to deptá. Protože toto vysvědčení se píše na přihlášky. Bohužel. Co bych za to dala kdyby ne.

Končíme už v úterý. Volejte sláva a tři dny se radujte! Jelikož se nám změnil třídní a místo dámy máme pána, tak neřeším, jestli vzít kopřivu, či pivoňku, ale co mu vůbec dát. Nějaké návrhy?

Prázdniny se blíží strašně rychle a já si pomalu uvědomuji, že toto jsou moje poslední středoškolské prázdniny. Měly by stát za to. A asi že budou. Mám brigádu, kde budu makat každý den, včetně víkendu, sem tam bude volné pondělí. To se jako fakt těším. Celá žhavá. :D

A pak už jen maturitní ročník. Všichni hrozně plaší a nakazili tím i mě. A to mi vadí. Děsím se toho docela dost. Ale pořád mám ještě čas.

A klasika kecy o tenise. V pondělí začala kvalifikace na Wimbledon, na krále grandslamů. Těším se jako malá. Roger to tady dá. Prostě musí.
Timeline Photos | via Facebook
Liarsky jsou zpět! Neskutečná radost. Neřekla bych, že mi budou tak chybět. ;* :)


Dokoukávám všechny díly seriálů, které jsem přes rok nestíhala. To mě na chvíli zabaví, jejich totiž hodně. :D Teď jsou na programu Beauty and the Beast a The Amazing race season 22. Oboje zatím luxusní. Malá perlička. V jedno z dílu TAR jsou v místě, kde jsem byla i já - Swiss. Nemalá radost.


Teď se jdu asi chystat do orchu. Nechce se mi, ale nic jiného mi nezbývá. Mějte se fajn.
Jo chystám články o Švýcarsku i o Aidě. Teda pokud o ně stojíte.

Ahoj Anjet

Když dokonalost získala jméno. Switzerland!

9. června 2013 v 20:23 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Zdravím.
Chtěla jsem napsat hned v pátek, jak jsem milostivě dorazila domů, ale nešlo to. Celých 11 hodin cesty jsem nezamhouřila oka, takže byla trošku krize. A odpoledne jsem razila do Prahy.
Švýcarsko bylo úžasný. Ne špatně. Bylo víc než úžasný. Celý týden byl naprosto božský, s děckama jsme si sedli, dozor byl velmi přátelský a tolerantní. Když k tomu připočítáte úžasné počasí, dokonalou přírodu a hodně fajn zážitky, vychází vám dokonalý týden. A taky že byl.
Jedno vím jistě. Musím se tam vrátit. Na sto procent.
V pátek večer jsem byla na Aidě. Další úžasný muzikálový zážitek. Hodně dobré.


Měla bych dvě otázky.
Mám nějak podrobně zpracovat Švýcarsko? (třeba podobně jak jsem zpracovávala Chorvatsko. )
Chcete sepsat dojmy s Aidy?

Pokud ano, bude to nejdříve o příštím víkendu.
Teda pokud se ho dožiju. :D Zítra odjíždím s ústavem na cyklisťák. Mám z toho solidní strach, takž nevím jak to bude. Ale snad to dám. Musím. Jsem přece ze sportovní rodiny. :D :D


Loučím se. Musím balit.
Držte mi palce, ať to dám. :)
Anjet


PS: Bohužel je Roland Garros u konce. Jaká škoda, že Roger vylítl. Ani jsem to neviděla, ale v jeho rodné zemi, jsem to docela zle snášela. No i Nole vypadl. Ale finále bylo v rukou Španělů, což mi zásadně nevadilo. Davida mám hodně ráda a vítězství jsem mu přála. Bohužel to nedopadlo, ale Rafa je Rafa, král antuky. A právem. :)
Jo a ještě jsem se dozvěděla, a mám z toho neuvěřitelnou radost, že slovenská skupina TEAM chystá na podzim akustické turné a že budou kousek od místa, kde bydlím. Mám z toho radost jako malá, protože ten loňský Final Tour, jsem docela ořvala. :( Se sis máme zamluvené lístky, tak snad to bude v pohodě. :)

Už běžím :)
Ahoj :)

In die Schwiez

2. června 2013 v 12:18 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Den se se dnem sešel a já už dnes odjíždím do Švýcarska. Čím více se to blíží, tím více se mi nechce. Ale už bohužel neni cesty zpět, takže několik dalších dnů budu trávit, dle slov mé milované sestry, na nejdokonalejším místě na světě. Jo, posedlost RF. ♥
Neukázala jsem se tu delší dobu. Bohužel. Zažila jsem docela krušný měsíc. Stalo se několik dost odporných věcí, o kterých se mi ani nechce psát. Podařilo se mi dokončit pololetí v ústavu, přežít charitativní koncert Muzikanti dětem, zvládnou svoje vlastní postupky z klarinetu. :) Atakdále. Jsem ráda, že už něco mám za sebou. Je to jenom dobře.

Vracím se v pátek ráno. Nevím, jestli sem půjdu něco napsat, protože hned jak se vracím mám tenis a odoledne jedu do Prahy na Aidu. No a hned další pondělí odjíždím na cyklisťák. Teď se mi ty akce nějak nakupily, ale ze srdce doufám, že to zvládnu.


Funny-roger-federer-joke-flag_large

Co jiného k článku o Švýcarsku, než úžasného Rogera :* :D


Roland Garros. Zatím hodně fajnový. Roger zatím jede, Nole taky,takže pohoda. :). RG je můj nejméně oblíbený grandslam, nesnáším antuku, ale docela mi vadí, že ho nedokooukám celý. Ale snad bude sis tak hodná a bude mi posílat info. :D

Mějte se. Odjíždím o půl osmé večer. Držte mi palce.
Snad se v pátek ozvu.
Ahoj.