Duben 2013

Ten pocit, když...

29. dubna 2013 v 11:54 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
A to pak jít a nemít na sebou svý jistý,
pořád s tváří optimisty
listy v žití obracet.
Tomáš Klus - Marie


Jsem doma. Kašlu na ústav. Nemám na něj náladu a to že jsem nemocná je jen bonus navíc. Jak se máte? Já extrémně na nic. Je jaro. Bohužel, bohudík? Jak se to vezme.
Bylo pár docela fajn tréninků venku. Rozhodně kladný.
A čím je venku hezčeji, tím méně se mi chce učit. Ne, že by to odnášely nějak moje známky. Já se naučím vždy když musím, ale jde o princip. :D Proč se učit, když je venku tak hezky? :D


Staré 14 dní, foceno HTC WS, co chcete jsem chudý student! :D
musíš furt fotit toho psa, poprvé/větve dubu/ odraz/ první sněženky na zahrádce


Zítra je ve škole Poslední zvonění. S velkými díky se neúčasním. Nejen proto, že bychom měli být pasování my. Jasně jse to tradice. A to si mám jako kvůli tradici nechat nepatlat na hlavu půl roku starej jogurt před celou školou a přitom se modlit, že nevymysleli ještě něco horšího, nebo jako co? Ne díky, u nás se to místy zvrhlo až v tolerovanou šikanu a toho se já odmítám účasnit.

Bude květen, takže maso. Maturity, moje státnice administrativy, postupové zkoušky, Muzikanti dětem a příprava na cyklisťák a Švýcarsko. A na Aidu. :D Bude to síla.
Zítra čarodky, na nějakou akci se nechystám jít, ale to se ještě uvídí. A první máj. Leda pracovně :D


Mějte se. Maturantům hodně štěstí. :D

Čtvrté narozeniny.

11. dubna 2013 v 22:42 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Je až k neuvěření, že to jsou už čtyři roky, co jsem si založila tento blog. Byla jsem osmačka, teď si užívám hrůz ve třeťáku na gymplu. :D Prožili jsem toho spolu opravdu hodně a já nikdy nepřestanu být vděčná za ty lidi, co jsem tu potkala.
Začala jsem s takovou podivnou kombinací seriálů a různých hvězd ještě se společností mé mladší ségry. Pak jsem to zredukovala na CSI a ségra se rozloučila. Pak už bylo jen TVD a Kristen Bell. Nakonec jsem skončila na deníku, nepravidelném. Zajímavý vývoj, ale alespoň nějaký :D
Nejen blog, ale i já se změnila. Když jsem ti tě zakládala bylo mi 14. Byla jsem holka, která měla radost ze života. Teď už jsem bohužel dospělá a když si pročítám staré články, tak je mi skoro do breku. Jak moc bych chtěla něco vrátit zpět.

Vím, nebyla jsem v posledních měsících moc aktivní. Nemůže za to kupodivu ani škola a ani mé vůbec né naročné koníčky. Nějak se mi nechtěly vypisovat věci, co se mi staly. Ale pokusím se to změnit. Tentkrát to myslím vážně. :D

Menší statistka
Počet layoutů : včetně aktuálního 27
Počet návštěvníků ke dešnímu dni : 20 202


VŠECHNO NEJLEPŠÍ A JEŠTĚ LEPŠÍ, BLOČKU! AŤ TO SPOLU ZVLÁDNEM JEŠTĚ DALŠÍCH PÁR LET ! :D