Únor 2013

Prázdninujem.

13. února 2013 v 14:22 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Nejprve jsem měla chuť napsat další negativní článek na to, jak to jde se mnou do kopru a podobé věci, co jste slyšeli tolikrát. Ale víte co! Nechce se mi.
Co na tom, že v pondělí se budu muset definitivně rozhodnout, zda hodím 12 let svého života do křa nebo ne. Ještě nevyšiluji, ale daleko k tomu nemám. Dokonce jsem si udělala seznam pro x proti, což jsem udělala jen jednou. a jak to dopadlo. Negativa bohužel převažují, ale v pozitvech je turné po Švédsku, které by mě čekalo v létě.
Jak je možné začít nevávidět klaroš po 12 letech. I když je pravdou, že nikdy jsem ho extra nemilovala, ale zvykla jsem si. Stalo se to mým zájmem. No a teď už je to jen věc, do které mě ostatní nutí.
Občas si připadám jako ptáček, který je zavřený v kleci. Mříže jsou moc silné a nemůže utéct. A oni ho nutí zpívat. A on nemůže.Dost těch pesimistických keců. Mám prázdniny. Konečně. :P
Biathlon Nové Město na Moravě 2013. Byla by ostuda, kdybych se neúčastnila. Mám to od domu fakt kousek. A víte, co, je to bezvadný. V neděli jsme byli na stíhacím závodu mužů i žen. A bylo to bájo. Teda až na to, že mi byla ukrutná zima. A ani není divu. :D
Dneska ve čtvrt na 6 je vytrvalostní závod žen na 15 km. Pokud se nic nestane, tak tam za chvíli razíme.
A zítra na vytrvalostní závod mužů na 20 km. Nehorázně se těším. :)
Přesně toto potřebuji. Zaměstnat mozek něčím jiným a nepřemýšlet nad tím, že pomalu ale jistě háži svoji kariéru do koše. Tak brzo.
Mějte se. Musím si jít namalovat na ksicht obličej.
A sledujte biathlon na ČT4. :) Já fanouškovskou základnu budu tvořit určitě. Nejlepší jsou stejně Noři. :) O tom ale až jindy. :)
Ahoj Anjet.