Leden 2013

Krásná minulost za mnou, nejasná budoucnost přede mnou.

31. ledna 2013 v 23:04 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Úspěšně jsem dokončila pololetí. No ono by se dalo o úspěšnosti docela polemizovat. Zaleží jestli berete tři uklouznutí pod dvojku jako úspěch. Ale to je věc názoru.
Nevím, čím to je, ale dnes jsem si ty "rady" nebrala nějak moc k srdci. Ono když slyšíte pořád dokola, že s tímto přístupem si můžu o maturitě jen nechat zdát, začnete být docela imuní. :)
Minulé týdny jsem žila jen Australian Open. Jak mně mrzelo, že milovaný Andrew finále nezvládl, ale zase jsem měla extra radost, že milovaný Novak opět dosáhl na topku. :) Malicherné problémy, ale pro mě byly důležité. :)
K nové hlavě státu, snad jen jediné: No comment.


Tumblr_mg88i71rhp1rle0sao1_1280_largeNa zítra nemám nějak extra plány, snad se učit chemii, zsv a biolu. Bohužel toho mám na pondělí tak moc, že musím začít už teďka. Bohužel. A taky konečně zhlédnu všechny nové díly seriálů, teď na to opravdu nebyl čas. Těším se hlavně na PLL a na BatB. :)

Mějte se fajn a užijte si den volna.
A jak říká Roger.
See you soon. Bye, bye. A.

Nenos domů pomeranče, když je matka magor.

15. ledna 2013 v 23:44 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Jedno z mých předsevzetí do toho roku bylo, že se budu více věnovat blogu. A co? Skutek utek. Nejde o to, že bych neměla o čem psát. Popravdě stalo se toho hodně, možná až moc. Ale já už nejsem tak žhavá do blogování jako před třemi lety. Najednou nemám nejdůležitějším posláním dne napsat článek. Změnila jsem se. K lepšímu? Pochybuji. :D

Ale přece, když už jsem jednou tady nesmím zapomenout vás stručně informovat. :D
Co jsem stihla za 15 dní?
a) opravit a pokazit si tolik známek, že nechápu, jak můžu být v jednu chvíli tak "chytrá" jindy zas tak husičkovitá :P
b) rozhádat se s kým se dalo. Jo na ničení vztahů jsem expert. Asi si založím firmu. Chceš někomu ublížit. Nech si poradit od odborníka! :D
c) začala mi příprava na další koncert, který bude někdy začátkem února. Mám z toho docela strach, protože s hraním jsem na tom docela bídně a představa vystupování mě opravdu děsí.
d) byla jsem u svých historicky první voleb. Dlouho jsem si mezi devíti nemohla vybrat a chtěla volit pokyny. Nakonec jsem teda zvolila někoho a jsem na své rozhodnutí dost hrdá. Jen upozorňuji, že ani jeden z postupujících to nebyl. Čímž jsem byla zase zklamaná, že nepostoupil. A měl k tomu blízko. :) Když si tak vzpomenu, docela mi cukala ruka hodit tam pokyny. :D

e) myslím, že to už pro dnešek stačí, co se týká mněViděli jste nejnovější díl Once upon a time?? Já opravdu nevím, proč mi tohle dělají? Konečně mohl být R. šťastný a teď toto. Štvou mě.

Pokusím se to zakončit nějak pozitivně.
Jdu se učit fyziku.
To pozitvní moc není.
Konečně začalo Australian Open. Neuvěřitelná radost. ;* Slaďouši Roger, Novak i Andrew úspěšně postupují. :) Být tam ještě Rafa a jsem opravdu nadšená. :D
Už se konečně blíží i moje zahájení sezóny. _:) To je pozitivní alespoň :D
V pátek uzavírají známky, tak snad už to bude volnější. I když jak znám náš gympl, tak nebude. :D
Pokusím se stavit a napsat dříve než za měsíc. :)
Anjet