Listopad 2012

Střípky z mého života

24. listopadu 2012 v 18:45 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Zdravím:)
Za devatenáct dní se toho stane hodně. Jak to, co nejjedodušej rozepsat, aby to nebylo dlouhé. A nudné.

Skončila tenisová sezóna. Bohužel. Vyhráli jsem Fed Cup i Davis Cup. Fakt jsem nadšená. Ach ta ironie. " Tak jim to přej. Já jim to přála, ale Davidovi jsem to přála víc" Ale Liebe Novak vyhrál Turnaj mistrů! Z toho jsem radost měla. Fakt! :D
Naštěstí já budu chodit hrát pořád, takže o tenis nebude nouze. Dostala jsem nabídku na zajímavý turnaj. Silně o tom uvažuji! :)


Ségra měla Bílou prodlouženou. Nebyla tak hezká, jako ta naše, ale bylo to fajn. Zatancovala jsem si docela dost. A nožky mě taky perfektně bolely. Příští pátek má Barevnou dokončenou. Neuvěřitelně to letí. :)


Písemka z literatury, kterou jsem zmiňovala v minulém čláku dopadla výborně. Nejlepší z celé třídy. Jo stane se. Když už jsem u té školy, tak je to děs. Nevím, co mám dělat dříve. Jestli se učit témata do angliny, kde jsem pravidelně zkoušená každou hodinu, i když polovina třídy ještě nebyla ani jednou, či připravovat se na chemii nebo děják, nebo němčinu a fyziku, nezapomínat na ZSV, literaturu, zeměpis a matiku, biologii či latinu. Nebo zkoušet ty pitomé scio testy. Nebo číst.
A nebo se chystat na vánoční koncerty, kterých letos bude dvakrát více než loni. Já se snad zblázním!


Náhodou se mi povedlo při mém učícím maratonu zhlédnout Dr. House. A zrovna tento díl. 3x03. Jediný, který mě kdy rozbrečí. Hodně emotivní.


A co jsem ještě stihla? Včera jsem napsala ségře slohovky do soutěže. Tentokrát jsem se fakt snažila, tak snad to někdo ocení. Byla bych za to ráda. A rozštípla jsem si prsteníček na levé noze ve stejný den jako jsem si vykloubila malíček na té samé noze. Šikovnost se nezapře. :)


A na co se v nejbližších dnech těším?
Například na nový díl TVD. Hlavně na Klaroline. Už aby byl čtvrtek. Jim to spolu tak strašně slušíí. :)
A taky na nové HIMYM. Robin a Barney ♥ Dokonalost. :)
Nebo na dalších milion věcí, které se mi už nechce vypisovat.

Dnes večer to nevidím na žadný social life. Kouknu na Stardace, které mi vždy ohromně zvedne náladu, a půjdu se učit něminu a dýchací soustavu.

Hezký zbytek večera.

A.

Dess # 26

18. listopadu 2012 v 18:59 | Anjet |  Naše dessy


Dess: 2.6
Name: Thank you for your honesty
With: Caroline and Niklaus
by: katherineforbes@seznam.cz

od: 28.4.2012 do 22.11.2012

Nový rekord! Déle jsem nikdy jindy žádný lay neměla. To ovšem dokazuje jen jeho kvalitu. Líbil se mi, doufám, že i vám. :)

Učím se, nestíhám!

5. listopadu 2012 v 0:28 | Anjet |  Aktuality aneb když má adminka chuť psát
Zdravím v tuto pozdní hodinu. Teď jsem přestala s učením. Docela brzo, na mě? :D Od pátku se učím 26 A4 do literatury a nějak to nezvládám. Mám pocit, že neumím nic. Ono by toho na učení bylo více, ale na zbylé věci, tedy témata do ajiny, biolu a zemák kašlu. Není čas, no. :D

1339787500797612_large

Výjimečně jsem zelená! :DNějaké novinky? Andrew prohrál ve čtvrtek match. Je na tom těď docela bídně, ale nevadí. On se dá dokupy. Snad. Turnaj mistrů v Londýně se blíží. :)
A začalo StarDance. Ani nevíte, jakou z toho mám radost. Sobotní tancování mně ohromně zvedlo náladu. :) To jsem potřebovala.
A viděli jste nové deníky? Docela bída, nějak to ztrácí šťávu. Ani vždy dokonalý Joseph Morgan to nezachránil. Docela smutné.

A co říci na závěr? Plánuje se nový vzhled, ale zatím je to ve fázi plánování.:)


Jdu si to ještě jednou přečíst a spát. Hodně štěstí...kdekoliv. :)

A.