Sara Sidle alias Jojra Fox

9. srpna 2009 v 11:57 | Andrea |  Sara Sidle
Sara Sidle

Sara Sidleová se narodila 16.září 1971 v Tamale Bay v Kalifornii.
Její rodiče byli hippies. Dětství neměla Sara vůbec jednoduché. Když totiž její matka v sebeobraně zabila jejího opileckého a násilnického otce, dostala se Sara do domova. Jelikož ale byla nadprůměrně inteligentní, dostala se až na Harvard a také na University of California v Berkeley.
Po vystudování pracovala v kriminalistické laboratoři v San Franciscu, ale na žádost Gila Grissoma se nechala přeložit do Las Vegas.
Sařinou specializací je analýza prvků a materiálu.

Jojra Fox....

Povolání: Herečka
Věk: 41
Datum narození: 7. 07. 1968
Místo narození: New York, USA
Znamení: Rak

Jorja Fox celým jménem Jorja-An Fox, její jméno se vyslovuje stejně jako název amerického státu Georgia. Jorja strávila dětství v malém přímořském městě Melbourne Beach na Floridě. Navštěvovala Hoover Junior High v Indialantic na Floridě. Chodila na střední školu v Melbourne na Floridě, kde byla objevena pro modelling. Matka Marilyn byla belgicko-kanadské národnosti (1927-1996). Otec je irský Kanaďan (narozen 1924). Má staršího bratra Jeffa (nar. 1957). Její rodiče imigrovali z Montrealu do USA.

Od té doby, co se přestěhovala do Los Angeles, začíná pravidelně vystupovat v televizních filmech a seriálech (The West Wing, Missing Persons, Ellen). Hrála v televizních filmech Memento s Guy Piercem a Carrie Anne Moss, Tiara Tango s Jean Smart a Robertem Wagnerem, Hungry Bachelors Club a v poslední době Down With The Joneses.

Je zapřísáhlou vegetariánkou a chce se stát vegankou. Doma má jednoho psa: fenku boxera Ali, a dvě kočky: Rumplestiltskin a kocoura Sida Poitier. Ráda cestuje, hraje na kytaru a zpívá. Za jednu episodu v "Kriminálka Las Vegas" dostává 100 000 dolarů. Jorja je spoluzakladatelkou Honeypot Productions, nezávislé avantgardní divadelní společnosti v Los Angeles. Na její činnosti se podílí jako herečka, scenáristka i režisérka.

Jorja Fox je 175 cm vysoká a zatím je svobodná.

Emily Procter, její přítelkyně a kolegyně z Forever Fabulous, jí říká 'Chorcha', protože tak by se její jméno četlo ve španělštině.Zdroj: osobnosti a adreska
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.