Mac Taylor neboli Gary Sinise

1. srpna 2009 v 12:07 | Andrea |  Mac Taylor
Mac Taylor...

Detektive Mack 'Mac' Taylor je šéfem newyorské vyšetřovací skupiny CSI. Jeho životní i profesní filozofie se dá shrnout do jedné jednoduché věty: "Všechno souvisí se vším." Pochází z Chicaga a své vlasti začal sloužit jako důstojník námořní pěchoty. Po ukončení vojenské kariéry se přestěhoval do New Yorku, kde díky odvaze a hrdinství, které prokázal i během své služby u armády, rychle stoupá jako policejní vyšetřovatel. Přes několik stupínků u NYPD - New York City Police Department se nakonec natrvalo dostává do CSI - Crime Scene Investigation Division. Jako jeden z nejlepších kriminalistů se nezabývá pouze otázkou proč, ale stejně důležité je pro něj vědět i jak. Souběžně s maximálním pracovním vytížením musí řešit i svůj neuspořádaný osobní život tři roky po smrti manželky.
Mac Taylor je hlavním vyšetřovatelem týmu oddělení Kriminálky New York. Pochází z Chicaga, po propuštění z námořní jednotky Spojených států se přestěhoval do New Yorku. Nyní považuje New York za svůj domov a jednou řekl svému kolegovi, že pracují v nejlepším městě v nejlepší zemi na světě. Během série, Mac ukázal že bude ochraňovat za každou cenu tři věci: čest jeho vlasti (svou vojenskou službou), bezpečnost svého města (svou prací v CSI) a bezúhonnost své laboratoře (svým rozhodnutím vyhodit Aiden Burn v druhé řadě). Mac věří v řízení se důkazy, nevěří intuici. Při pohledu na místo činu má vždy na mysli Venezianovu teorii kvantové fyziky - vše je propojené. Přemýšlí tak, že pokud on a jeho tým dokážou najít spojení, tak mohou také vyřešit zločiny.

Gary Sinise....
Povolání: Herec, režisér, hudebník, producent
Věk: 54
Datum narození: 17. 03. 1955
Místo narození: Blue Island, Illinois, USA
Znamení: Ryby
Výška: 175 cm
Člen skupiny: Lt. Dan Band
Gary Alan Sinise byl nominován na Oskara za své ztvárnění plukovníka Dana, kterého hrál po boku Toma Hankse v Oskarem oceněném filmu Forrest Gump. Vedle Toma Hankse hrál také v "Apollo 13", vedle Mela Gibsona ve filmu Ransom a v psychologickém thrilleru DePalmy Snake Eyes. Dále hrál ve sci-fi thrilleru Imposter v Reindeer Games Johna Frankenheimera, v Mission to Mars DePalmy a The Green Mile Franka Darabona.

Sinise režíroval a koprodukoval adaptaci Steinbeckova románu Of Mice and Men , kde hrál vedle Johna Malkovichea a také režíroval Miles from Home, v kterém hrál Malkovich, Richard Gere, Kevin Anderson a Helen Hunt.

Ve věku 18 let se Sinise stal spoluzakladatelem slavného Steppenwolf Theater Company v Chicagu, kde pracoval jako umělecký vedoucí sedm let. Od té doby zaznamenal úspěchy na jevištích po celém světě, například na Broadwayi ve hře One Flew
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.