Dobrej parták

22. května 2009 v 8:34 | andrea |  René Steinke
Další good parták

Pár info


Upravit základní údaje Povolání: Herec
Věk: 45
Datum narození: 16. 11. 1963
Místo narození: Berlín, Německo
Znamení: Štír


Životopis

René Dan Steinke se narodil 16.listopadu 1963 tehdy ještě ve východním Berlíně. Svému rodnému městu zůstal dosud věrný. V Berlíně bydlí i jeho rodiče. Má sestru která bydlí v Munsteru. Nyní žije sám. Se svou dnes již byvalou přítelkyní Anke se rozešel. Vystudoval hereckou školu Erstna Busche, poté hrál dva roky v divadle. Také si zahrál menší role v seriálech Hlídka, Volejte policii 110 a Rodina k zulíbání.

Role, která ho měla proslavit, byla postava vrchního komisaře Toma Kranicha v Kobře 11. Je to fyzicky náročnější než divadlo, protože se aktivně zúčastňujem mnoha akčníh scén. Baví nás to a na place jsme jako malý kluci". Pochvaluje si René, ale zároveň dodává... " do seriálu jsem se nehnal stůj co stůj. Nestal jsem se hercem, aby se zapsal do dějin jako seriálový hrdina." Hrát dálničního policistu je pro herce velká zkušenost." Pracoval jsem pro televizi hodně, ale seriál s týdení sledovaností 6 milionů diváků (v Německu) je úplně něco jiného". To pro Reného znamenalo vstávat v 7 hodin ráno, protože natáčení často začínalo v 9 hodin. René Steinke hrál v Kobře v řadách 4 až 6 pak se rozhodl odejít a vrátil se do 9 řady na jejimž konci se opět rozhodl odejít a proto ho scénáristé v pilotním dílu k 10 řadě nechají zemřít.

René Steinke je sportovně založený, velice rád hraje fotbal a tenis, rád se potápí a dělá paragliding. Kromě toho rád čte, nejraději biografii, krimi a knihy o psychologii. 


Komentáře

1 Louí Louí | Web | 22. května 2009 v 15:32 | Reagovat

Hele hoky, ja bych se chtěla zeptat - jaksteudělaly že máte "menu" i tam nahoře (myslím pod tiím welcome) dík moc za odpověď :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.