Cameronová!!!!

30. května 2009 v 14:06 | Andrea |  Jennifer Morrison
Tak tato herečka je taky good. Určitě ji znáte v podání Allison Cameronová ze serilu Dr. House. Mám tu pár info.

Upravit základní údaje Povolání: herečka, modelka
Věk: 30
Datum narození: 12. 04. 1979
Místo narození: Chicago, Illinois, USA
Znamení: Beran

Životopis

Jennifer Marie Morrison (narozena 12. dubna 1979 v Chicagu, Illinois) je americká herečka a hvězda. Je známá jako představitelka Allison Cameronová v seriálu Dr. House.

Dětství
Morrison se narodila v Chicagu, Illinois a studovala na Arlington Heights v Illinois. Absolvovala Prospect High School v roce 1997, hrála na klarinet ve školní pochodové kapele, zpívala ve sboru a dělala roztleskávačku školního týmu.

Studovala Divadlo a Angličtinu na Loyola University v Chicagu a absolvovala v roce 2000. Studovala i herectví se společností Steppenwolf Theatre, poté odjela do Los Angeles, kde započala kariéru ve filmu a televizi.

Cameronová

Osobní život
Morrison je nejstarší ze tří dětí narozených Davidovi a Judy sestra Barbara a bratr tom Morrisonovým. Prvně jmenovaný byl oceněn cenou *Teacher of the Year by the Illinois State Board of Education in 2003. Její sestra, Julia Kay Morrison, a bratr Daniel jsou studenty University of IllinoisOd roku 2004 má milostný vztah s Jessem Spencerem, který hraje jednu z hlavních rolí v Dr. House.

V lednu 2007 oznámil časopis People jejich zasnoubení v Paříži. Jejich mluvčí prohlásil, že datum svatby ještě není stanoveno. V rozhovoru pro Post-Golden Globes Morrison uvedla, že ji Spencer požádal o ruku 23. prosince 2006 na Eiffelově věži.

Nyní žije se Spencerem v San Fernando Valley.


A adresa

Jennifer Morrison
c/o Abrams Artists Agency
257 7th Ave
26th Floor
NY 10001 USA

A nějaké fotky:

A poslední dvě :)))


Tak zase příště
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.