Ale Marku

29. května 2009 v 9:43 | Andrea |  Ondra Brzobohatý
Tak toto je opravdu upp boží herec, který se mi děsně líbí.A co vám?

Pár info:)))


Upravit základní údaje Povolání: hudebník, moderátor, herec
Věk: 26
Datum narození: 2. 02. 1983
Místo narození: Praha, Československo
Znamení: Vodnář
Člen skupiny: Bůhví

Životopis

Ondřej Brzobohatý je český skladatel, hudebník, moderátor a herec. Do podvědomí se divákům poprvé zapsal moderováním fenomenálního 1. ročníku 'Česko hledá SuperStar'.

Je jediným synem a druhým dítětem slavného českého herce Radoslava Brzobohatého a slovenské herečky Hany Gregorové. Odmalička vyrůstl spolu se svou nevlastní sestrou Rolou v Praze, na základní umělecké škole se učil hře na housle, kterou od 4 let několik hodin denně pod dohledem svého otce poctivě cvičil, poté si přidal ještě hru na klavír a bubny. Jeho očividný hudební talent ho dovedl až na Konzervatoř Jaroslava Ježka,kterou o pár let později absolvoval v oboru skladba,klavír a dirigování.

V té době už byl také součástí české hudební kapely Bůhví,která se především díky Ondrovi vyhoupla opět o trochu výš,jejich vystoupení byla vždy zábavná,profesionální a nevtíravá,hudba nekomerční a oduševnělá.

Poté přišel jeho televizní debut v podobě role právníka Marka Stránského z nekonečného českého seriálu Ulice, v kterém účinkoval mimo jiné české herecké hvězdy také jeho otec.
Po pár letech Ondřej s rozhodnutím posunout se opět trochu dopředu ukončil účinkování v seriálu a stejně tak opustil svou kapelu Bůhví.

4. října 2008 se Ondřej oženil se svou dlouholetou přítelkyní Johanou Indrákovou. Jeho rodiče se z důvodů nesympatií vůči Johaně odmítli svatby účastnit,což vyvolalo-stejně jako nečekaná svatba samotná - velké pozdvižení a zájem bulváru.
Proslýchá se,že svými výroky v bulváru jeho rodiče docílili jen toho,že s nimi syn až do jejich omluvy přestal komunikovat.

V dnešní době ho můžete vidět v divadle jeho otce(Divadlo RB) ležícím v centru Prahy,na jehož představeních se podílí nejen jako herec,ale také jako skladatel a příležitostně i choreograf...
Autorsky se podílí třeba také na albech Sámera Issy,Dari Rollins a dalších...Jenom pár fotek.


S pejskem
s pítelkýní Johankou, jaká škoda:(((((


A poslední :

to je dobrý, nebo ne?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.