Květen 2009

Don´t stop the music

31. května 2009 v 21:12 | Andrea |  Rihanna
Tak to je up good zpěvačka. Dáme vám tu pár info, které asi nevíte?


Povolání: Zpěvačka, Modelka, Herečka, Tanečnice
Věk: 21
Datum narození: 18. 02. 1988
Místo narození: St. Michael, Barbados
Znamení: Vodnář
Výška: 173 cm

Rihanna celým jménem Rihana Robin Fenty odstartovala vskutku dobře. Hvězda RnB a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1988. Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu. Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay, které pak všechny poslal do vydavatelství Def Jam Records.

Pátr fotek:Tak to je vše. Alespoň pro dnešek.
Zase něco

31. května 2009 v 20:59 | Andrea |  O čem je
Taky mě dneska napadlo, že bych mohla napsat taky něco do této rubriky. Ale co ? Asi jenom to, že jsem ráda, že se sem někdo zastaví. Psaní blogu dáv mně i mojí ségře dost práce, a proto vás všechny poprosíme, aby jste nic nekopírovali z našeho blogu, jedině tak ze zdroje.


tak zatím pao. sisters2

As long as you love me

31. května 2009 v 10:54 | Radka a Andrea |  Videa Mtoto je video našeho oblíbence z CSI:Miami......taky se ti tak líbí????

Tenkej led, láska umí víc atd.

30. května 2009 v 14:24 | Andrea |  Lucka Vondráčková
Lucka Vondráčková je upe bestová zpěvačka. Její písničky se mi docela líbí :))))

Životopis

1980 - narozena na MDŽ v muzikantsko-intelektuálské rodině překladatelky Hany Sorrosové a hudebníka Jiřího Vondráčka (díky dědovi Pedrovi proudí v jejich žilách česko-ecuadorská krev).
1990 - hraje v televizním seriálu Území bílých králů (režisér L. Ráža)
1992 - hraje je filmech Sněhurka, Arabela, Království květin a v seriálu večerníčků. Vystupuje i v Národním divadle, ve hře P. Claudela Saténový střevíček.
1993 - vydává svoje první, dětské písničkové album Marmeláda, za které obdrží zlatou i platinovou desku, studuje jazyky. Hraje v televizním filmu Vikingové z Bronských vršků, za který dostala cenu Zlatý dudek za nejlepší herecký výkon na Festivalu v Ostrově n.Ohří. Následují filmy Jenny Marx (Franc.), Hrad z písku.
1994 - hraje ve filmech Patnácté léto, Obrazy ze života Jana Nerudy, Nebeské slzy (USA) a Ohnivé jaro (Franc.)
1995 - hraje ve filmu Juraje Jakubiska Nejasná zpráva o konci světa


v Snowboďácích


jako malá holčička


1996 - hraje hlavní roli ve slovenském televizním filmu Tu žijú levi
1997 - hraje hlavní roli v divadle Rokoko v Shakespearove klasice Romeo a Julie, točí české filmové pohádky Šmankote, babičko, čaruj! a Kouzelný šíp
1998 - v Rokoku hraje Aňu v Čechovove klasice Višňový sad
1999 - hraje v televizním filmu Na zámku
2000 - v Rokoku hraje v klasice A. Millera Čarodějky ze Salemu a v Černé komedii P. Shaffera. V Divadelním spolku Kašpar v Divadle v Celetné v Shakespearovem dramatu Richard III..
2001 - hraje v divadle Milénium v muzikálu Starci na chmelu, v Rokoku ve hře Na dotek, točí filmovou pohádku Královský slib, televizní film Ta třetí, pohádku O víle Arnošte, komedii Kožené slunce a L. Simandlem film Sins of realm
2002 - v Rokoku hraje Johanku z Arku ve hře Skřivánek, pro televizi točí sitcom Díky za fíky
2003 - točí famácké filmy Eurovision a Star, filmovou pohádku Malvína a v divadle Ta Fantastika hraje v muzikálu Excalibur roli Morgany. Studuje v 5. ročníku FFUK kulturologii, nazpívala CD Mayday . Miluje kočky, pruhovaná trička a huňaté svetry.
Její poslední CD s názvem "Fénix" se velmi dobře prodává i jako její předchozí alba (Pelmel (2007), Boomerang (2005), nebo třeba Manon (2000)


A pár fotek:


ve videoklipu Páže

Tak ahojky

Cameronová!!!!

30. května 2009 v 14:06 | Andrea |  Jennifer Morrison
Tak tato herečka je taky good. Určitě ji znáte v podání Allison Cameronová ze serilu Dr. House. Mám tu pár info.

Upravit základní údaje Povolání: herečka, modelka
Věk: 30
Datum narození: 12. 04. 1979
Místo narození: Chicago, Illinois, USA
Znamení: Beran

Životopis

Jennifer Marie Morrison (narozena 12. dubna 1979 v Chicagu, Illinois) je americká herečka a hvězda. Je známá jako představitelka Allison Cameronová v seriálu Dr. House.

Dětství
Morrison se narodila v Chicagu, Illinois a studovala na Arlington Heights v Illinois. Absolvovala Prospect High School v roce 1997, hrála na klarinet ve školní pochodové kapele, zpívala ve sboru a dělala roztleskávačku školního týmu.

Studovala Divadlo a Angličtinu na Loyola University v Chicagu a absolvovala v roce 2000. Studovala i herectví se společností Steppenwolf Theatre, poté odjela do Los Angeles, kde započala kariéru ve filmu a televizi.

Cameronová

Osobní život
Morrison je nejstarší ze tří dětí narozených Davidovi a Judy sestra Barbara a bratr tom Morrisonovým. Prvně jmenovaný byl oceněn cenou *Teacher of the Year by the Illinois State Board of Education in 2003. Její sestra, Julia Kay Morrison, a bratr Daniel jsou studenty University of IllinoisOd roku 2004 má milostný vztah s Jessem Spencerem, který hraje jednu z hlavních rolí v Dr. House.

V lednu 2007 oznámil časopis People jejich zasnoubení v Paříži. Jejich mluvčí prohlásil, že datum svatby ještě není stanoveno. V rozhovoru pro Post-Golden Globes Morrison uvedla, že ji Spencer požádal o ruku 23. prosince 2006 na Eiffelově věži.

Nyní žije se Spencerem v San Fernando Valley.


A adresa

Jennifer Morrison
c/o Abrams Artists Agency
257 7th Ave
26th Floor
NY 10001 USA

A nějaké fotky:

A poslední dvě :)))


Tak zase příště

Ach, ti právníci

29. května 2009 v 13:56 | Andrea |  Světla pasáže
Tento seriál jsem moc nestíhala, ale určitě byl good. Teď krátký popis.


Plakát:


Originální název: Světla pasáže
Žánr: Drama, Romantický
Rok výroby: 2007


Popis :

Světla pasáže vyprávějí o těch, kteří hledají spravedlnost. Jejich klienti přicházejí do advokátní kanceláře, kde obnažují své soukromí až na kost. Dvě atraktivní právničky a jeden nesmělý mladý právník jim naslouchají a sami se přitom ocitají v soukolí intrik a paragrafů. Při hledání odpovědí pro své klienty totiž nejednou musí na stejné otázky odpovídat sami sobě, neboť dramata z advokátní kanceláře přecházejí do soukromí našich hrdinů a ti si své velké životní kauzy musí prožít se všemi emocemi, bolestmi i slastmi, s nimiž žádný zákoník na světě ve své chladné liteře nepočítá. A pak je tu ještě pasáž se svými obchůdky a kavárničkami plná dalších příběhů...
"Rozchod není konec. Je to jen nový začátek."

Pár fotek:
pár herců

tak zase někdy:)))

Úplně good seriál z prázdnin

29. května 2009 v 13:14 | Andrea |  Redakce
Tak REDAKCE byla moji spásou loni o prázdninách Nevynechala jsem ani jeden díl. Je to upe boží seriál. Dnes si řekneme jen pár info, ale příště si popovídáme o hercích a jejich rolí a o jednotlivých dílech:))))


Plakát:Originální název: "Redakce"
Žánr: Drama, Komedie
Rok výroby: 2004

Popis

Žijí životy druhých, vlastní nestíhají. Seriál TV Nova z novinářského prostředí .....


Pár fotinek:

Linda a Zdeněk

Klára a Anna


Alice
Klára a Kamil

všichni


Takže se těšte na příště:))))Ale Radime

29. května 2009 v 9:55 | Andrea |  Petr Vágner
Tak tohle je upp bestový herec. Taky je můj oblíbený:))))

Povolání: Herec, moderátor, dabér
Věk: 31
Datum narození: 1. 09. 1977
Místo narození: Bílovec, Československo
Znamení: Panna


Životopis

osobní údaje:
- rodinný stav: ženatý
- národnost: česká

vzdělání:
- Vyšší odborná škola herecká, Praha (ukončeno bakalářskou zkouškou v roce 2001)
- Střední odborná škola polygrafická, Praha (ukončeno maturitou v roce 1998)

role ve filmech:
např. Experti (režie Karel Coma), Prachy dělaj člověka (režie Jiří Chlumský), Johanka z Arku (režie Luc Besson), Hartova válka (režie Gregory Hoblit), Duna (režie John Harrison), Johanka z Arku (TV - režie Christian Duguay), Těžká parta (režie Markus Rosenmüller), Poslední transport

Pár foteček:


Jako Radim


Good ne?

Taky


Tak o něm zas někdy příště:)))))))

Ale Marku

29. května 2009 v 9:43 | Andrea |  Ondra Brzobohatý
Tak toto je opravdu upp boží herec, který se mi děsně líbí.A co vám?

Pár info:)))


Upravit základní údaje Povolání: hudebník, moderátor, herec
Věk: 26
Datum narození: 2. 02. 1983
Místo narození: Praha, Československo
Znamení: Vodnář
Člen skupiny: Bůhví

Životopis

Ondřej Brzobohatý je český skladatel, hudebník, moderátor a herec. Do podvědomí se divákům poprvé zapsal moderováním fenomenálního 1. ročníku 'Česko hledá SuperStar'.

Je jediným synem a druhým dítětem slavného českého herce Radoslava Brzobohatého a slovenské herečky Hany Gregorové. Odmalička vyrůstl spolu se svou nevlastní sestrou Rolou v Praze, na základní umělecké škole se učil hře na housle, kterou od 4 let několik hodin denně pod dohledem svého otce poctivě cvičil, poté si přidal ještě hru na klavír a bubny. Jeho očividný hudební talent ho dovedl až na Konzervatoř Jaroslava Ježka,kterou o pár let později absolvoval v oboru skladba,klavír a dirigování.

V té době už byl také součástí české hudební kapely Bůhví,která se především díky Ondrovi vyhoupla opět o trochu výš,jejich vystoupení byla vždy zábavná,profesionální a nevtíravá,hudba nekomerční a oduševnělá.

Poté přišel jeho televizní debut v podobě role právníka Marka Stránského z nekonečného českého seriálu Ulice, v kterém účinkoval mimo jiné české herecké hvězdy také jeho otec.
Po pár letech Ondřej s rozhodnutím posunout se opět trochu dopředu ukončil účinkování v seriálu a stejně tak opustil svou kapelu Bůhví.

4. října 2008 se Ondřej oženil se svou dlouholetou přítelkyní Johanou Indrákovou. Jeho rodiče se z důvodů nesympatií vůči Johaně odmítli svatby účastnit,což vyvolalo-stejně jako nečekaná svatba samotná - velké pozdvižení a zájem bulváru.
Proslýchá se,že svými výroky v bulváru jeho rodiče docílili jen toho,že s nimi syn až do jejich omluvy přestal komunikovat.

V dnešní době ho můžete vidět v divadle jeho otce(Divadlo RB) ležícím v centru Prahy,na jehož představeních se podílí nejen jako herec,ale také jako skladatel a příležitostně i choreograf...
Autorsky se podílí třeba také na albech Sámera Issy,Dari Rollins a dalších...Jenom pár fotek.


S pejskem
s pítelkýní Johankou, jaká škoda:(((((


A poslední :

to je dobrý, nebo ne?

Další múj oblíbený herec :)))

29. května 2009 v 9:19 | andrea |  Martin Trnavský
Tak to je můj oblíbený herec. Kdo by ho neznal.

Teď pár info:


Povolání: herec
Věk: 38
Datum narození: 8. 03. 1971
Znamení: Ryby

Martin Trnavský je především divadelní herec. Dosud jsme ho mohli vidět v několika inscenacích (hlavně brněnští diváci). Zahrál si v televizním filmu Požírač medvědů (1996) a v seriálu Četnické humoresky (2003). Nedávno se také do kin dostal snímek Roberta Sedláčka Pravidla lži, kde si Trnavský zahrál jednu z hlavních rolí, psychoterapeuta.

Také se objevil v seriálu Světla pasáže. Ztvárňuje v něm JUDr. Egona Rajtra. "Upřímně se vám přiznám, že jsem dlouho odmítal různé nabízené role, až jsem najednou zjistil, že mi 8. března bude 37 let a ještě jsem toho moc nenatočil. Tak jsem roli v seriálu přijal. Navíc režisér Jaromír Polišenský je pro mne zárukou, že to bude dobrá práce," svěřil se Martin.

Trnavský také říká: "Herectví je velmi očisťující pro emotivního člověka, jako jsem třeba já, který potřebuje vstřebané věci ventilovat. Baví mě pozorovat a mít názor. Nejsem jen zaměstnanec divadla, rovnou se ho snažím vytvářet."

- 1996-Požíirač medvědů
- 2003-Četnické humoresky (11. díl Lázeňské intermezzo - lázeňský fotograf, 17. díl Ochotníci - vrah)
- 2007-Pravidla lži (psychoterapeut)
- 2008-Ordinace v Růžové zahradě 2


Teď pár foteček.Jako Egon

Ako Honza Haken


s Pavlou